Kidawa na miarę PO

PO, które za swoich rządów wyprowadziło z Otwartego Funduszu Emerytalnego 153 miliardów zł, nie wie, gdzie się podziało 19 miliardów. Na zadane w Sejmie pytanie, kandydatka na urząd Prezydenta RP z ramienia Platformy Obywatelskiej Pani Małgorzata Kidawa-Błońska odpowiedziała bez cienia wstydu, że nie wie, gdzie są wyżej wspomniane pieniądze, ale nie omieszkała zapewnić wszystkich, że na pewno trafiły w dobre ręce.
Z drugiej strony PiS, który kontynuuje proceder wyprowadzania pieniędzy z Otwartego Funduszu Emerytalnego, dodatkowo nakłada 15% podatek za transfer środków z OFE na Indywidualne Konta Emerytalne (IKE), które są formą indywidualnego i dobrowolnego oszczędzania na przyszłe świadczenia emerytalne. W ten sposób PiS zabierze blisko 23 miliardy zł z oszczędności Polaków! Wicepremier Jacek Sasin na zadane pytanie: Dlaczego? Również bez cienia wstydu odpowiedział: „Dlaczego? Bo taką podjęliśmy decyzję.”
Czy naprawdę dalej chcemy pozwalać na POPiS-ową bezczelność, wybierać mniejsze zło i licytować się kto więcej a kto mniej drenuje kieszenie Polaków?!
Nadszedł czas, aby, raz na zawsze skończyć z żerowaniem na pieniądzach podatników.

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s