O wirusie, który pasożytuje na Kościele

Lawendowa mafia to wirus, który pasożytuje na Kościele, jest antyświadectwem i źródłem zgorszenia. Promuje ludzi żyjących podwójnym życiem, a ofiarą tych niszczycielskich działań padają przede wszystkim niewinne dzieci – pisze na łamach tygodnika „Sieci” publicysta Grzegorz Górny.
Na łamach tygodnika Sieci publicysta Grzegorz Górny pochylił się nad filmem „Zabawa w chowanego braci Sekielskich”. Jak wskazał, obraz ten różni się dość zasadniczo od poprzedniego filmu, między innymi przyznaniem, że problem pedofilii dotyczy nie tylko Kościoła, ale także innych środowisk. Ponadto, wskazuje Górny, w filmie wskazano jedną z głównych przyczyn patologii nadużyć seksualnych, a jest nią lawendowa mafia.
„To nie przypadek, że wszystkie ofiary molestowania przez duchownych pokazane w filmie braci Sekielskich są chłopcami. Tę prawidłowość potwierdzają zresztą badania przeprowadzone w wielu krajach świata zarówno przez niezależne środowiska naukowe, jaki państwowy wymiar sprawiedliwości. Wynika z nich, że sprawcami większości czynów pedofilskich wśród księży są homoseksualiści” – pisze Górny.
„Biorąc pod uwagę, że stanowią oni zaledwie 1-2 proc. w skali społecznej, oznacza to olbrzymią nad reprezentację mężczyzno tych preferencjach wśród sprawców tzw. pedofilii klerykalnej. Dlatego bp Mirosław Milewski stwierdził, że nie da się rozwiązać problemu molestowania nieletnich w Kościele bez wcześniejszego rozwiązania problemu lobby homoseksualnego wśród duchowieństwa, ponieważ są to zjawiska ze sobą powiązane” – dodaje.
Górny zwrócił też uwagę na książkę Michaela S. Rose’a „Żegnajcie dobrzy ludzie”, której polskie tłumaczenie ukazało się w tym roku. W pracy tej opisano proces „wrogiego przejęcia” wielu seminariów katolickich w USA przez homoseksualną subkulturę. Górny zwraca uwagę, że często jest tak, iż kapłani, którzy molestują dzieci czy młodych, często w przeszłości sami padli ofiarą wykorzystania.
Lawendowa mafia, zwraca uwagę publicysta, jest wirusem, który „pasożytuje na Kościele, będąc antyświadectwem i źródłem zgorszenia”. „Promuje ludzi żyjących podwójnym życiem”, a ofiarami tego niszczycielskiego działania, dodaje, padają przede wszystkim niewinne dzieci.

Pach
źródło: wpolityce.pl

Teraz masz dwie możliwości:
– uśmiechnąć się i zamknąć tę stronę
– udostępnić to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Google photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google. Salir /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s